رابطه اینترنتی همسرذخیره مقاله با فرمت پی دی افسوال: حدود یک سال هست که ازدواج کردم. همسرم قبل از من، با فرد دیگری نامزد بوده و از همه لحاظ با اون ارتباط داشته البته من این را بعد از عقدمان فهمیدم. این‌ها برام مهم نیست. مشکلم این است که شوهرم حدود سه ماه است که با دختری از هم شهری‌هایمان چت می‌کند و بیشتر حرف‌هایشان در ارتباط با مسایل جنسی است. علی رغم این‌که می‌دانم من و شوهرم به هم شدیدا علاقه‌مندیم و البته شوهرم به آن دختر نگفته که متاهل است و هدفش سرکار گذاشتن اوست. به نظرتان من باید چیکار کنم.
کلید واژه: ازدواج، روابط جنسی، چت
پاسخ: بهتر بود شما قبل از این‌که همسر این آقا می‌شدید یک تحقیق دقیق و جزیی از تاریخچه گذشته ایشان، وضعیت خانوادگی و علت به هم زدن نامزدی‌اش را دقیقا متوجه می‌شدید و با چشمانی باز همسر خودتان را انتخاب می‌کردید اما به هر حال با توجه به علاقه ایشان نسبت به شما احتمال وجود نوعی عدم رضایت جنسی در روابط شما می‌رود که باعث این گونه ارتباطات خارج از چارچوب خانواده می‌شود.


راهکار قطع رابطه پنهانی همسر

[ویرایش]

در این‌جا چند راهکار کاربردی را خدمت شما عرض می‌کنیم:

← مطرح نمودن نگرانی خود


در صورت ادامه این ارتباط، این رفتار به یک عادت تبدیل می‌شود. بنابراین بهتر است شما با همسرتان در فضای مناسب و با لحن مناسب صحبت کنید و نگرانی خودتان را به صورت غیر مستقیم مطرح کنید. مثلا گفتن کلماتی مانند «تو خیلی تغییر کردی»، «من خیلی نگرانم» و....

← افزایش مهارت‌های جنسی


از طرفی شما باید مهارت‌های جنسی و زناشویی خودتان را افزایش دهید.

← مطرح نمودن احساس نیاز خود


در مرحله بعدی احساس نیاز خودتان و این‌که اگر همسرتان شما را حمایت نکند دچار مشکلاتی می‌شوید را به گوش ایشان برسانید.

← محدود نمودن استفاده از کامپیوتر


سعی کنید استفاده از نت و کامپیوتر را به صورت غیر مستقیم برای ایشان محدود کنید مثلا استفاده خودتان را افزایش دهید و یا هنگام استفاده در کنار ایشان قرار گیرید و به تدریج ایشان را به خود مشغول کنید.

← تقویت نقاط مثبت همسر


نقاط مثبت و خوبی‌های همسرتان را به ایشان گوشزد کنید و خودارزشمندی و عزت نفس ایشان را بالا ببرید و به ایشان بگویید شما با این همه خوبی و نقاط مثبت، بهتر نیست به این آلودگی‌ها دچار نشوید.

← برحذر داشتن دوست اینترنتی از ادامه رابطه


در مراحل بعدی با طرف مقابل (دوست اینترنتی) که از جذابیت‌ها و مهارت‌های زنانه‌اش برای جذب همسرتان استفاده می‌کند ارتباط پیدا کرده و هر طور که شده ایشان را از ادامه این رابطه، برحذر دارید.

← پرکردن اوقات فراغت همسر


سعی کنید اوقات فراغت همسرتان در کنار شما سپری شود.

منبع

[ویرایش]

پایگاه شهر سوال    


رده‌های این صفحه : جوانان | دوستی ها | مشاوره
جعبه ابزار
جعبه‌ابزار